Firma Girişix
 Müşteri No
Hatırla
Acenta Muhasebesi

SEJOUR tarafından kapatılmış olan  Alış-Satış Faturaları, Esnaf - Tur Faturaları, tahsilat ve ödeme bilgileri entegrasyonla sisteme dahil edilmekte  ve muhasebeleştirilmektedir.

 

Webticari Tur Operatörleri ve Seyahat Acenteleri için geliştirdiği yönetim ve satış sistemidir. Turint, her ölçekteki acentenin bilgi teknolojilerini kullanarak, en düşük maliyetlerle, en verimli şekilde çalışmasını sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir.

Planlı, kontrollü, entegre yapısı, verimli ve fonksiyonel iş yönetimi sayesinde acenteler ve şubeleri daha verimli çalışır, maliyetlerini minimize ederek, işletme karını arttırır.

Online yapısı sayesinde en uygun ürün ve hizmetleri müşterilerinize gerçek zamanlı sunmanızı sağlayarak, müşteri memnuniyetinizi ve hizmet kalitenizi yükseltir. Ayrıca internet bağlantısı olan her türlü noktadan ek bir yatırım yapmadan, dünyanın her köşesine dağılmış satış ve hizmet ağınızı çok kısa sürede oluşturabilirsiniz.

 

Webticari Acenta Otomasyonu incoming, ingoing ve outgoing hizmetleri veren turizm acentaların tüm işlemlerini kapsayan bir yazılımdır. Rezervasyon, operasyon, maliyet hesapları, faturalama, borç alacak ve kasa işlemlerini yapar. Departmanlar birbirlerinin bilgilerini kullanarak hareket ederler ve birbirlerini denetlerler. Hataların minimuma indiği, bilgilerin tekrar tekrar girilmediği entegre kullanıldığı bir sistem oluşturur. Webticari Acenta Otomasyonu kullandığı yazılım teknolojileri ile bilgiye güvenli ve hızlı şekilde ulaşılmasını sağlar.Kullandığı dataları Microsoft Sql Server üzerinde saklar. Webticari Acenta Otomasyonu içerisinde bulundurduğu raporlama aracı ile kullanıcılara sistemin bulundurduğu bilgileri içeren her türlü raporu yaratabilme olanağı sağlar. Kullanıcılar sistemde hazır bulunan raporlar ile sınırlanmazlar.

 

 

                    WEBTİCARİ ACENTA PROGRAM ÖZELLİKLERİ

SEJOURDAN Cari Kart Entegrasyonu
Kategori edilmiş 850 Rapor
Ayrıntılı Gelir / Gider Tablosu
E-Beyanname Oluşturma Seçenekleri
Detaylı Muhasebe Raporlama
Çoklu Dil 
Çoklu Para Birimi
Grafik raporlar
Tümleşik Ajanda ve Hatırlatma Modülleri
Detaylı Banka Takip Modülü
Detaylı Otel Ekstresi

Merkez Bankasından Otomatik Kur Download
Toplu Fatura ve Fiş yazdırma
Detaylı Kasa Raporları
Özel işlem uyarı pencereleri
Dövizli Muhasebe
Excelden fatura ve Fiş Bilgileri içeri alma
Personel Takip Modülü
Tek Cari kart içerisinde Değişik dövizlerde işlem yapma
Her yerden çalışabilme özgürlüğü ve rahatlığı
Yönetici modülü ile tek tuşla işletmenin durumunu görebilme

1000'i aşkın kullanıcı Webticari ile Online çalışıyor!