Firma Girişix
 Müşteri No
Hatırla
Yedek Parca Kontrolü

Webticari Araç servis modülü ile servisinize gelen araçları müşteri bağlantısı ile kabul edip tüm aşamaları kontrol altına alabilirsiniz. Kullanılan malzeme ve işçilikleri ayrı ayrı girip, servis aşamalarını belirledikten sonra istediğiniz aşamada takip işlemleri yapabilirisiniz. Expertiz raporu, teklifi hazırlayıp onayı ile ise iş emri oluşturabilirsiniz.


        Araç servis ile servise gelen araçların hangi aşamada olduğunu, iş akışını, personel iş takibini, aracın hangi atelyede nekadar kaldığını, hangi işçiliğin ve yedek parçaların kullanıldığını görebilirsiniz. Yeni kayıt alarak araç servise kabul edilir, kayıt altına alınan aracın müşteri şikayeti kayıt düzenlerken yazılır, kullanılacak parçalar ve işçilik eklenerek kayıt altına alınır. 

Yeni bir işlem yapıldığında işlem butonuna tıklayarak yapılan işlem, açıklama eklenecekse açıklama, işlemi hangi personelin yaptığı ve işlemin hangi atelyede gerçekleştirildiği seçilir. Bundan sonraki her aşama için benzer şekilde kayıt yapılır ve tüm aşamalar bittiğinde araç teslim edilir.

         
Aracın servis işlemleri bittikten sonra servis bedelini fatura et diyerek kullanılan parçaları  ve işçiliği fatura haline dönüştürebiliriz.

1000'i aşkın kullanıcı Webticari ile Online çalışıyor!