Firma Girişix
 Müşteri No
Hatırla
Kurumsal
Neden Webticari?
Tenolojideki hızlı, akıl almaz gelişme, klasik ticari yazılımların sayfası kapamış, işletmeleri online yazılımlara yönlendirmiştir. Böylelikle global iş dünyasında, zamandan, elemandan, yakıttan, masraftan tasarruf edilmekte verimlilik ve kalite arttırılmaktadır. Bu alandaki ihtiyaçları analiz eden firmamız, webticari uygulamasını geliştirek piyasaya sunmuştur.

Bürodan bağımsız, evde, işte, yolda, gemide veya arabada; masaüstü, dizüstü veya cep bilgisayarında işleri takip edebilecek, kolay kullanımlı, pratik, güvenlikli bir yazılım olan webticari; sürekli kendini geliştiren, dinamik bir yazılımdır.

Bilgisayarla tanışma fırsatı bulamayan elemanlarınız, dokunarak satmanın keyfine varacaklar. Şubeleriniz uzakta değil elinizin altında olacak.

Webticari uygulaması işletim sisteminden bağımsız web tarayıcısı çalışır. Virüsten, arızadan, yangından, hırsızlıktan, dikkatsizlikten kaybolan verilerle firmaları zarara uğratmaz, veri kaybı riskini tamamen ortadan kaldırır.

Online uygulamalardaki başarısıyla, rakipleri ile arasındaki farkı görmek, ticari program konforunu yaşamak, işinizi kontrol altına almak ve webticari ailesinde yer almak için zaman kaybetmeyin. Yetkili satıcılarımızla temasa geçin, ücretsiz demo kullanıcı alarak hemen kullanmaya başlayın, ücretini sonra ödeyin.
1000'i aşkın kullanıcı Webticari ile Online çalışıyor!